Přejít na menu

Aktuality

Co se aktuálně děje v dlouhodobce?

Vyhodnocení hry

1. června 2013

Ahoj, dlouhodobka už definitivně skončila a na stránce Vyhodnocení hry naleznete vyhodnocení hry :) Těším se příští školní rok u další dlouhodobky, ahoj Sova.

Poslední úkoly a konec hry!

1. května 2013

Dnes byly zveřejněny poslední úkoly letošní dlouhodobky. Nyní máte čas na jejich plnění do 15. května 2013, což je poslední den, kdy ještě můžete odeslat depešei s jakýmikoliv splněnými úkoly (rozhoduje datum na obálce). Pokud dorazí obálka s úkoly s pozdějším datem odeslání, body již nebudou uděleny.

Do 17. května vám poté přidělíme poslední body a do 21. května do půlnoci můžete psát pokyny ohledně postupu po mapě. V tento den o půlnoci bude celá hra zastavena a známo konečné pořadí hry.

Snažte se, o vítězi v hlavní kategorii ještě pořád není rozhodnuto a hraje se o hodně - tábor Dhaulagiri zdarma pro celý klub!

První vítěz hry!

20. března 2013

Ve středu 20. března 2013 v 19:00 doputoval klub Rejnoci na pole č. 1032, čili do cíle cesty. Stává se tak vítězem dlouhodobé hry v kategorii do 18 let!

Vy ostatní hrajte dále - plňte úkoly, posílejte depeše a postupujte po mapě. V hlavní kategorii do 15 let ještě vítěze nemáme (a nevíme tedy, kdo vyhraje tábor Dhaulagiri zdarma!) a i v kategorii do 18 let je ještě o co hrát!

Hodně štěstí!

Komiks 4. etapy

13. března 2013

Dnes vyšel komiks ke čtvrté etapě dlouhodobky! Čtěte v sekci Komiks.

Úkoly 6. etapy

1. března 2013

Dnes byly zveřejněny úkoly vážící se k šesté etapě hry s názvem Komplikace. Hodně štěstí v plnění!

Úkoly 5. etapy

3. února 2013

Dnes byly zveřejněny úkoly 5. etapy dlouhodobé hry Dhaulagiri. V redakci už čekáme na vaše hlášení.

Komiks 3. etapy

27. ledna 2013

Dnes vyšel nový komiks ke třetí etapě naší hry. Co více dodat? :)

Úkoly 4. etapy

2. ledna 2013

Právě vyšly úkoly 4. etapy hry s názvem Cestou necestou. Díl příběhu bude následovat brzy.

3. díl příběhu

18. prosince 2012

Se zpožděním konečně zveřejněn 3. díl příběhu Dhaulagiri. Brzy bude následován i komiksem a vzhledem ke zpoždění i čtvrtým dílem 1. ledna 2013. Napínavé čtení!

Butony za splněné úkoly!

11. prosince 2012

Máme tady další novinku! Za splnění každého úkolu (ať už za jakýkoliv počet bodů) obrdží každý klub originální buton pro každého svého člena! (Tedy za každý splněný úkol tolik stejných butonů, kolik má váš klub členů).

Čím více úkolů tedy splníte, tím více barevných butonů budete moci nosit na své klopě. Ukázku butonů můžete vidět níže, za již splněné úkoly vám v nejbližších dnech butony dorazí.

Butony

Postup po mapě

10. prosince 2012

První klub již využil své body k postupu po mapě, vy ostatní tedy neváhejte a pusťte se do neznáma také! Svůj číselný postup po mapě nám můžete posílat i emailem nebo jako součást hlášení. Obyčejný postup po mapě vás bude stát 1 pole = 1 bod. Zvažte také nákup vybavení, může se vám po cestě hodit. Pozici všech klubů můžete aktuálně sledovat na hlavní stránce webu. Hodně štěstí při postupu územím kmene Dauláků!

Úkoly 3.etapy

4. prosince 2012

S menším zpožděním byly zveřejněny úkoly 3. etapy, která nese název Podzemní národ. Příběh bude ihned následovat, strpení!

Komiks

25. listopadu 2012

Dnes jsme zveřejnili první díl komiksu, který se vztahuje k prvnímu dílu příběhu Dhaulagiri. Již brzy bude zveřjněn i druhý díl a každý další bude následně zveřejněn spolu s příběhem první den v měsíci! Více v sekci Komiks!

2. etapa

4. listopadu 2012

1. listopadu vyšla nová etapa hry - obsahuje pět nových úkolů a druhý díl příběhu Zatopené jeskyně.  Průběžně také sledujte rubriku Co se děje v Nepálu.

Splněné úkoly

29. října 2012

V menu naleznete novou položku s názvem Splněné úkoly, kam budeme průběžně přidávat naskenovaná hlášení všech klubů ve hře. Již teď tam najdete všechna, která zatím dorazila.

První hlášení

9. října 2012

Dorazilo první hlášení o plnění úkolů do dlouhodobky, konkrétně od Společenstva kočičích šípů. Chválíme a těšíme se na další!

Příběh a zajímavost

7. října 2012

S menším zpožděním se dnes konečně objevil na stránkách 1. díl příběhu Zatopené jeskyně, takže čtěte, ať víte, o čem dlouhodobka vlastně je. Také se objevil první příspěvek v kategorii Co se děje v Nepálu. Zveřejněna byla také stránka Zatopená jeskyně!

Spuštění dlouhodobky

1. října 2012

Dnes o půlnoci byla spuštěna dlouhodobá hra Dhaulagiri. Můžete se začít přihlašovat, diskutovat a plnit úkoly. V redakci už čekáme na vaše depeše. Abyste se lépe vžili do atmosféry, která nás bude provázet, přečtěte si 1. díl příběhu.

Přihlásit uživatele