Přejít na menu

Zatopená jeskyně

Hlavními postavami naší dlouhodobé hry jsou členové klubu Zatopená jeskyně. Pokud se o nich chcete dozvědět něco více, zde máte možnost.

Michal

Akční borec, který se hodně zajímá o vědu a techniku. Doma se pokouší sestavit roMichalbota, zatím se mu to ale nepodařilo. V klubu má největší docházku a stará se o klubovnu, která se nachází ve sklepení jeho domu. Je vedoucím klubu. Jeho snem je podílet se na výzkumech Nasa a podívat se do vesmíru. Rád čte scifi literaturu.

 

Hrabal

Maskot a vtipálek klubu. Dokáže vytasit vtip nebo slovní hříčkuHrabal v téměř jakékoliv situaci, až to někdy není vtipné či vhodné. Je ale inteligentní a zajímá se o fantasy světy. S kluky ve škole hraje o přestávkách (a někdy i v hodinách) karetní hru Magic. V některých situacích je dost nemotorný a není moc sportovně založen.

 

Tomáš

Do klubu vstoupil spolu s Michalem a je do něj nesmírně nadšený. VeTomášvšech svých kamarádech z klubu vidí nedostižné vzory a je rád, že je poznal. V každé situaci se dokáže správně rozhodnout a je pracovitý. Ve škole mu to jde samo, chodí na gymnázium. Mnohdy má zajímavé nápady, ale díky své skromné a tiché povaze z nich málokdy něco vytěží.

Aneta

Je v klubu nejmladší a má na starosti kasičku. Je s ní zábava v každé Anetasituaci, ale když jde o něco vážného, dokáže si zjednat pořádek. Ráda hraje na flétnu a čte knihy klasických autorů. Vede si seznam přečtených knih a jejím cílem je dosáhnout tisícovky. V mnohém si s kluky nezadá.

 

Ríša

Vyžívá se v tzv. tábornicRíšakých dovednostech, umí třeba pětadvacet uzlů, perfektně morseovku nebo základy první pomoci. Každoročně se účastní uzlařských závodů a často také získává úspěchy. Rád sjíždí řeky a jezdí na výpravy do hor nebo na zajímavá místa naší vlasti.

 

Nikol

S Anetou nyní jediná dívka v klubu, ale čas od času se jí podaří do činNikolnosti na schůzce propašovat nějakou tvořivou práci, které ji baví. Ráda modeluje, vyšívá, vyrábí ozdoby z nejrůznějších materiálů a chodí do výtvarného kroužku. Ačkoliv je dívka, zaujala ji historie druhé světové války a čte všechny knihy spjaté s tímto tématem. Často ji uvidíte na kole.

 

Sylva

Dlouho byla členkou klubu a stále jí je, v létě ale odcestovala na roční studijní pobyt do Francie, takže se nyní klubovní činnosti neúčastní.

Přihlásit uživatele