Přejít na menu

Vyhodnocení hry

Dlouhodobá hra skončila a nyní na této stránce vám přinášíme její vyhodnocení - pořadí, statistiky a nějaké zajímavosti.

Konečné pořadí

Jak asi všichni a víte a jak se můžete dočíst na stránce Konečné pořadí, vítězi letošní dlouhodobé hry jsou plzeňské kluby 5. AT Rejnoci (v kategorii do 18 let) a 8.AT Plzeňští piráti (v kategorii do 15 let). Vítězům gratulujeme!

Rejnoci došli do cíle cesty už 20. března 2013 a jako druzí dorazili do cíle 17. května Společenstvo kočičích šípů, které tak ukořistilo druhé místo v kategorii do 18 let.

O první místo v hlavní kategorii se bojovalo do poslední minuty (21. května do půlnoci) mezi třemi kluby - Plzeňskými Piráty, Vikingy a Bílími tygry. Jak můžete vidět na mapě, Plzeňští piráti nakonec oběma konkurentům utekli a vysloužili si tak největší poctu - výhru v hlavní kategorii a úžasnou cenu - navazující tábor zdarma pro všechny členy klubu! Druhé místo obsadili Vikingové a třetí Bílí Tygři.

Mapa hry

Zde můžete vidět konečnou mapu hry, poté její odkrytou verzi a také mapu každého aktivně hrajícího klubu.

Konečná mapa všech klubů Odkrytá mapa Mapa postupu - Rejnoci Mapa postupu - Spokoši Mapa postupu - Plzeňští piráti Mapa postupu - Vikingové Mapa postupu - Bílí tygři

Statistiky

V průběhu celé dlouhodobky jste celkem mohli nasbírat 670 bodů, a to v případě, že byste splnili všechny úkoly tak úžasně, že byste vždy dostali plný počet bodů.  To se samozřejmě nikomu nepodařilo, nejblíže tomu ale bylo Společenstvo kočičích šípů, které celkem získalo neuvěřitelných 405 bodů! Zde je vidět, že počet bodů hrál v pořadí až druhořadou roli, jelikož vítězní Rejnoci a Piráti získali 235 a 159 bodů.  Nutno ale také dodat, že klubařům z Berouna na konci hry po dojití do cíle zůstala ještě větší polovina bodů nevyužitých.

Dále je možno vyjádřit, kolik hlášení který klub v průběhu hry do redakce ( k Sovovi domů) poslal. Zde je na suverénním piedestalu opět Společenstvo kočičích šípů, které poslalo celkem 16 hlášení! To je v průměru každé dva týdny jedno! Dále Plzeňští piráti 7, Vikingové 6 a Rejnoci s Bílími tygry po pěti.

Rozbor vybraných úkolů se brzy objeví v tištěné verzi.

Přihlásit uživatele